Skuteczność Cliradex-u

nużeniec badaniaCo się stanie jeśli połączyć wysiłki światowej sławy naukowców-badaczy w dziedzinie okulistyki oraz ekspertów biologii molekularnej do rozwiązania nieustannie rosnącego problemu podrażnionych, swędzących, suchych oczu? Otrzymamy Cliradex? ? wolny od konserwantów, w pełni naturalny roztwór do czyszczenia brzegów powiek i twarzy.

W świecie, w którym dziesiątki leków ocznych, zarówno tych na receptę (Rx) jak i OTC oparte są o chemicznie zsyntetyzowane molekuły, Cliradex? pozostaje ?samotnym jeźdźcem?. Przez lata badań finansowanych zarówno prywatnie, jak i przez National Institutes of Health (NIH) nasi naukowcy poszukiwali jak skutecznie połączyć to, co natura ma najlepszego do zaoferowania z najnowocześniejszą wiedzą molekularną i ponad 25 latami badań skomplikowanych schorzeń okulistycznych.

Rezultaty badań poprowadziły ich w kierunku olejków eterycznych, a konkretnie olejku drzewa herbacianego, który jest otrzymywany z Melaleuca alternifolia. W przeciwieństwie do zsyntetyzowanych przez człowieka chemikaliów albo tłustych olejków, olejki eteryczne są naturalnymi, niezbędnymi do życia rośliny płynami. Są swoistą ?esencją? roślin, stąd angielska nazwa ?essential oils?. Przez tysiące lat ludzie korzystali z naturalnych własności olejku pozyskiwanego z Melaleuca alternifolia , popularnie nazywanego olejkiem drzewa herbacianego.

cliradex przed-poSkuteczność olejku drzewa herbacianego w łagodzeniu objawów oczu i skóry jest udokumentowana licznymi badaniami na całym świecie. Ze względu na to, że użycie w pobliżu oczu 100% czystego ekstraktu Melaleuca alternifolia może wywoływać podrażnienie, nasz zespół wyizolował i zbadał wszystkie najistotniejsze substancje chemiczne które wchodzą w skład tego niesamowitego olejku. W wyniku tego odkryto główny składnik odpowiedzialny zarówno za efektywne i bezpieczne oczyszczanie skóry, jak i efekt kojący. Składnikiem tym jest substancja organiczna zwana 4-Terpineol. Dzięki powyższym badaniom możliwe było stworzenie i opatentowanie takiej kombinacji składników, która będzie bezpieczna do codziennego użycia i działa pro zdrowotnie na skórę oraz oczy. Ta opatentowana formuła znajduje się właśnie w chusteczkach Cliradex?.