Rekomendacje

Posłuchaj opinii o Cliradexie

Lekarze mówią o Cliradexie, że jest środkiem zmieniającym podejście do problemu. Pacjenci używają określenia „cudowny środek” albo „nie wyobrażam sobie bez niego życia”. Zapraszamy do przesłuchania rekomendacji od zwykłych użytkowników, którzy własnymi słowami opisują jak bardzo Cliradex zmienił ich codzienność.
Film prezentuje krótkie wypowiedzi (w języku angielskim) lekarzy oraz pacjentów.

Rekomendacje lekarzy

Rekomendacje pacjentów

Miliony ludzi w Stanach Zjednoczonych cierpią na chroniczne zapalenie brzegów powiek? to bardzo powszechne. Do dziś mogliśmy leczyć wyłącznie objawy. Cliradex? pozwolił nam leczyć tych pacjentów? i zwykle w ciągu kilku tygodni możemy doprowadzić do ustąpienia objawów, dodatkowo jest naturalny i bezpieczny przy długotrwałym stosowaniu.

Damon Dierker, OD

Tradycyjna terpaia zapalenia brzegów powiek nie działała. Nie wiedzieliśmy o obecności niewielkich roztoczy, które żyją u podstawy rzęs. Te roztocza nazywają się Demodex. Jedynym skutecznym leczeniem Demodex-u jest Cliradex? więc przestaliśmy oferować inne produkty. Cliradex eliminuje przyczynę, nie tylko objawy.

Lisa Moon, OD

Cliradex? naprawdę działa. Jest prosty w użyciu, a ja lubię ten chłodzący efekt. Cliradex jest niesamowity, bo daje Ci uczucie świeżości. Czujesz, że Twoje oczy są czyste. To część mojego codziennego rytuału? i nie potrzebuję już więcej kropli do oczu. Nie mogę wyjść z domu bez Cliradex-u

George Merino

Kiedy obudziłem się w środku nocy z uczuciem, jakbym miał piasek pod oczami, to było to bardzo bolesne. Mój lekarz przepisał lekarstwa, które nie przyniosły żadnego efektu. Wtedy dowiedziałem się o chusteczkach Cliradex i czuję ulgę każdego dnia?. to niesamowite!

Mike Schackel

W mojej 34-letniej praktyce Cliradex jest prawdopodobnie najlepszym produktem, jaki spotkałem. Cliradex leczy przyczynę. Możemy teraz pomóc tak wielu pacjentom, którym nie byliśmy w stanie pomóc wcześniej. Absolutnie niezwykły produkt.

Mark Galvan, OD

Przepisuję Cliradex pacjentom, którzy mają schorzenia powiek. To dla mnie preparat pierwszego wyboru w leczeniu łagodnych, umiarkowanych i ciężkich schorzeń. Zmienił możliwości mojej praktyki.

Scott Hasty, OD

Miałam obrzydliwą skorupę na oczach i próbowałam wszystkiego. Nic nie zadziałało, tak jak Cliradex. Po tygodniu nie potrzebowałam już kropli do oczu. Uwielbiam zapach Cliradex-u i bardzo lubię to uczucie mrowienia i świeżości. Kocham Cliradex za to, że jest naturalny, działa i jest tak prosty w użyciu.

Alexandra Lovelace

Zmagałem się z chronicznym zapaleniem oczu od 15-20 lat. Próbowałem wszystkiego włącznie ze sterydami, ale nic nie działało. Cliradex przywrócił mi moje życie

Richard Lucas Windsor

Roztocza są dość powszechne i czasami są przyczyną ogromnych problemów z zapaleniem brzegów powiek, chronicznym zaczerwienieniem i podrażnieniem. Odkąd mamy Cliradex, mamy też efektywną terapię przeciw inwazji roztoczy ? rozwiązuje i usuwa problem.

Kevin Waltz, OD, MD

Kiedy widzę pacjenta z uporczywym zapaleniem brzegów powiek?. nalegam, aby zaczął używać Cliradex? Cliradex dociera do sedna problemu. Z pełnym przekonaniem polecam Cliradex i oczekuję znakomitych rezultatów.

Neda Shamie, MD

Poczułam się bardzo szczęśliwa i naprawdę podekscytowana, kiedy zobaczyłam, że Cliradex zadziałał eliminując zaczerwienienie brzegów powiek i zespół suchego oka ? problemy, które miałam od ponad 15 lat. Nie oczekiwałam tak radykalnych efektów od chusteczki. Jestem w 100% zadowolona z Cliradex-u

Stephanie Nolan

Miałam problem z oczami odkąd skończyłam 10 czy 11 lat. Były wrażliwe na słońce, zawsze zaczerwienione i zmęczone a z wiekiem objawy nasilały się. Mój lekarz dał mi Cliradex i zauważyłam natychmiastową poprawę. Czuję, jakbym robiła sobie mini SPA, kiedy aplikuję Cliradex. Jestem pod wielkim wrażeniem jego efektów działania.

Lili Galvan

Mam bardzo suche oczy i problem, aby używać soczewek? Muszę ciągle używać kropli do oczu aby jakoś przetrwać. Odkąd zacząłem używać Cliradex, mogę bezproblemowo nosić soczewki przez cały dzień i nie muszę używać kropli. Cliradex czyni cuda.

Colleen Koestner

Od półtora roku zmagałam się z obrzękami, zaczerwienieniem, łuszczeniem i pękaniem skóry? Próbowałam wszystkiego. Cliradex jest czarodziejski? jest delikatny, kojący bezpieczny i działa. Niczym niezmącony zachwyt.

Jennifer Moore