Producent i dystrybucja w Polsce

Bio-Tissue? ? producent

Bio-Tissue?, firma córka TissueTech?, jest liderem w dziedzinie higieny ocznej oraz terapii opartej na biologicznej regeneracji tkanek. Produkty wytwarzane przez powstałą w 1997 roku Bio-Tissue? dedykowane są specjalistom z dziedziny okulistyki.
Lekarze okuliści doskonale wiedzą, że właściwa terapia może być oparta jedynie o solidne, naukowe podstawy. Bio-Tissue? jest dumne z tego, że dostarcza produkty zgodnie ze standardami klinicznymi, odpowiadające najnowszym badaniom i osiągnięciom nauki.

Bio-Tissue? spełnia wymogi FDA (Federal Drug and Food Administration).

Bio-Tissue? z ponad 15 letnim doświadczeniem w terapii, ponad 25 latami badań finansowanych ze środków rządowych USA, 300 niezależnymi publikacjami oraz ponad 175 000 udanych aplikacji produktów z rodziny PROKERA jest liderem w swojej dziedzinie w okulistyce.

Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.biotissue.com

InView Medical ? dystrybucja w Polsce

Wyłącznym dystrybutorem produktów Bio-Tissue w Polsce jest firma InView Medical, która od niemal 8 lat specjalizuje się w dostarczaniu specjalistom z dziedziny okulistyki innowacyjnych rozwiązań. Sprawia to, że partnerstwo z Bio-Tissue idealnie wpisuje się w naszą misję działania. Więcej o InView Medical na stronie www.InViewMedical.pl

Kontakt do dystrybutora

InView Medical – spółka jawna, Pl. Powstańców Śląskich 17A/222, 53-329 Wrocław, telefon kontaktowy: 71 787 75 43, www.InViewMedical.pl

Certyfikaty

Poniżej zamieszczamy międzynarodowe certyfikaty (*pdf)

 

pdf

pdf

pdf