Zdrowe i naturalnie odświeżone oczy

Chusteczki Cliradex

Zdrowe i naturalnie odświeżone oczy

Chusteczki Cliradex? to w pełni naturalny, wolny od konserwantów środek do higieny powiek, rzęs oraz twarzy, który przynosi ulgę w objawach zapalenia brzegów powiek, dysfunkcji gruczołów Meiboma (MGD), zespole suchego oka, trądziku różowatym, zakażeniu nużeńcem (Demodex), gradówce oraz innych schorzeniach brzegów powiek. W przeciwieństwie do tradycyjnych środków otrzymywanych z syntetycznych środków chemicznych, Cliradex? stanowi naturalny sposób na komfort i zdrowie dla powiek oraz skóry.

Reputacja & badania, którym można zaufać

Cliradex? stanowi rezultat ponad 20 lat badań nad chorobami powierzchni oka. Skuteczność substancji zawartych w preparacie Cliradex? została potwierdzona kilkunastoma niezależnymi i opublikowanymi pracami naukowymi. To bezkompromisowe podporządkowanie jakości i doskonałości sprawiło, że Cliradex? jest (w USA) środkiem nr 1 rekomendowanym przez lekarzy do higieny powiek w przypadku suchych, podrażnionych oczu.

Najlepsze co oferuje Natura

Zastrzeżony w pełni naturalny skład Cliradex-u jest bezpieczny do codziennego użycia i regularnej higieny oczu i twarzy. Cliradex? jest wilgotną chusteczką, a jego kluczowym składnikiem jest 4-Terpineol, aktywny składnik olejku drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia). Cliradex? jest jedynym dostępnym na rynku produktem, który zawiera wyizolowany 4-Terpineol (inaczej: Terpinen-4-ol).

chusteczki cliradex

Cliradex?

Jak często stosować?

Chusteczki Cliradex? są przeznaczone do stosowania raz lub dwa razy dziennie, zależnie od rodzaju i ciężkości objawów. Każde opakowanie zawiera 20 chusteczek, każda o wymiarach ok. 5x7,5 cm. W przypadku stwierdzonej demodekozy (obecności nużeńca) zalecane jest stosowanie preparatu przez minimum 42 dni, co wynika z 30-dniowego okresu inkubacji nużeńca. Dla większości osób 3 opakowania Cliradex-u przyniesie dobre rezultaty, a 6 opakowań zapewni pełen komfort i dobrostan.

W jaki sposób używać chusteczek Cliradex?

Cliradex? jest prosty w użyciu. Proszę obejrzeć poniższe video oraz pobrać instrukcję, aby zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi poprawnego użycia preparatu.

4-Terpineol sprawia różnicę ? nie ufaj zamiennikom

Cliradex? ? naturalne chusteczki Cliradex? do powiek są doskonałe do codziennej higieny oczu. Przynoszą ulgę w podrażnieniu spowodowanym przez zapalenie brzegów powiek, zakażenie nużeńcem (Demodex) oraz zespół suchego oka. Innowacyjna formuła Cliradex-u z 4-Terpineol-em w składzie zapewnia doskonałe rezultaty.

To 4-Terpineol, a nie zwykły olejek z drzewa herbacianego!

4-Terpineol (T4O) to organiczny komponent olejku z drzewa herbacianego (TTO) który bezpiecznie i skutecznie oczyszcza i wygładza skórę. Skuteczność 4-Terpineol-u jest znacząco większa, niż samego TTO. Ostatnie badania wykazały, że T4O znajdujący się w opatentowanym składzie Cliradex-u jest najważniejszym składnikiem TTO odgrywającym rolę w eliminowaniu objawów nużycy, a jego działanie jest silniejsze niż samego TTO. Wynika to z tego, że niektóre składniki TTO są nieaktywne lub ich działanie jest antagonistyczne (obecność jednego składnika znosi działanie drugiego). Wyniki tego badania można pobrać tutaj.

Co znajdziesz w opakowaniu?

Opakowanie Cliradex-u wykonane jest z kartonu i zawiera 20 osobno zapakowanych chusteczek przeznaczonych do jednorazowego użycia. Cliradex? można zakupić tutaj on-line lub w najbliższym gabinecie/ośrodku okulistycznym.

Moc Cliradex-u

Suche, swędzące, zaczerwienione, podrażnione i zmęczone oczy? To może być zakażenie nużeńcem (Demodex), często trudnym do wykrycia przez lekarza okulistę. Badania pokazują bezpośredni związek pomiędzy obecnością nużeńca, a schorzeniami takimi jak: zapalenie brzegów powiek, oczna postać trądziku różowatego, zespół suchego oka, zapalenie spojówek czy jęczmień. Siła drzemiąca w
4-Terpineol-u, aktywnym składniku preparatu Cliradex? w bezpieczny, a zarazem skuteczny sposób oczyści Twoją skórę i przyniesie jej ukojenie.

Efekt 20 lat badań nad połączeniem sił natury z najnowszą wiedzą

W świecie, w którym dziesiątki leków ocznych, zarówno tych na receptę (Rx) jak i OTC oparte są o chemicznie zsyntetyzowane molekuły, Cliradex pozostaje ?samotnym jeźdźcem?. Ponad 20 lat badań złożonych schorzeń okulistycznych doprowadziła naszych naukowców do ?Naturalnego? rozwiązania (rozwiązania prosto od natury?, rozwiązania wprost z natury?).

Olejek drzewa herbacianego jest pozyskiwany z liści drzewa herbacianego, którego naturalnym rejonem występowania jest Australia. Olejek eteryczny wytwarzany z Melaleuca alternifolia, specjalnej odmiany drzewa herbacianego, od dawna jest uważany jako jeden z najlepszych środków do naturalnej higieny. Wynika to z jego naturalnych własności oczyszczających brud, bakterie oraz toksyny, co w rezultacie skutkuje zdrowym wyglądem skóry.

W przeciwieństwie do zsyntetyzowanych przez człowieka chemikaliów albo tłustych olejków, olejki eteryczne są naturalnymi, niezbędnymi do życia rośliny płynami. Są swoistą ?esencją? roślin, stąd angielska nazwa ?essential oils?. Niestety, użycie w pobliżu oczu 100% czystego ekstraktu Melaleuca alternifolia może wywoływać podrażnienie. Nasz zespół wiedział, że rozwiązanie znajduje się gdzieś wewnątrz tego niesamowitego olejku, dlatego wyizolował i zbadał wszystkie najistotniejsze substancje chemiczne które wchodzą w jego skład. Ich celem było znalezienie najczystszego, a jednocześnie najbardziej skutecznego składnika. Po latach badań i testów nasz zespół znalazł poszukiwaną odpowiedź w 4-Terpineol-u, organicznym składniku olejku drzewa herbacianego, który skutecznie, ale zarazem bezpiecznie (bez wywoływania podrażnień) czyści skórę przynosząc jej jednocześnie ukojenie.

Weź Cliradex I Uderz w Sedno Problemu, Nie Zajmuj Się Jedynie Objawami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o preparacie Cliradex, jaki jest jego skład lub przeczytać prace badawcze i naukowe potwierdzające jego skuteczność i bezpieczeństwo odwiedź zakładkę Materiały do Pobrania