Cliradex?

190.00

Opakowanie zawiera 20 chusteczek

Chusteczki Cliradex? przeznaczone są do pielęgnacji brzegów powiek w takich schorzeniach jak: demodekoza oczna, zespół suchego oka (szczególnie w ostrym stadium), zapalenie brzegów powiek, oczna postać trądziku różowatego, zapalenie spojówek, gradówka, jęczmień.

  • Chusteczki Cliradex zawierają 4-Terpineol, substancję wysoce skuteczną w oczyszczaniu rzęs, brzegów powiek oraz twarzy.
  • Chusteczki Cliradex? zawierają substancje naturalne i są w 100% wolne od konserwantów
  • Chusteczki Cliradex? przeznaczone są do higieny brzegów powiek i skóry twarzy.

Chusteczki Cliradex? zawierają wyciągi wyłącznie z naturalnych substancji bez dodatku żadnych konserwantów. Chusteczki Cliradex? przeznaczone są do higieny powiek, rzęs oraz twarzy.

4-Terpineol obecny w chusteczkach Cliradex? przynosi wyraźną ulgę w schorzeniach brzegów powiek i skóry twarzy. 4-Terpineol jest najważniejszym składnikiem olejku z drzewa herbacianego. Cliradex? to naturalny sposób do utrzymywania powiek i skóry w zdrowiu i czystości.

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

W chusteczkach Cliradex? użyto w pełni naturalnych, wolnych od konserwantów substancji zawartych w olejku drzewa herbacianego.

Chusteczki Cliradex? stworzono do higieny powiek, rzęs oraz twarzy. Cliradex? nie zawiera żadnych syntetycznych substancji chemicznych.

Składniki zawarte w chusteczkach Cliradex? były intensywnie badane na całym świecie – potwierdzono ich dobroczynne działanie w szeregu schorzeń ocznych, skórnych, czy też ogólnoustrojowych. Cliradex? używany zgodnie z zaleceniami to prosta i skuteczna droga do utrzymania czystości, zdrowia i komfortu dla powiek i skóry. Regularne oczyszczanie brzegów powiek i rzęs jest niezwykle ważne w takich schorzeniach, jak: zapalenie brzegów powiek, demodekoza oczna, zespół suchego oka (ZSO), zapalenie spojówek, oczna postać trądziku różowatego i inne.

Co zawiera Cliradex??

Cliradex? zawiera to, co natura ma najlepszego do zaoferowania. Kluczowym składnikiem Cliradex?-u jest  woda 4-Terpineol (T4O) ? naturalny organiczny związek chemiczny obecny w drzewie herbacianym (Melaleuca alternifolia). Niezależne badania naukowe udowodniły, że obecny w chusteczkach Cliradex? 4-Terpineol (T4O) jest najważniejszym, aktywnym składnikiem olejku drzewa herbacianego i posiada silniejsze własności eradykacyjne w stosunku do roztoczy niż olejek z drzewa herbacianego sam w sobie. Pozostałe składniki Cliradex-u stanowią mniej niż 1% opatentowanej formuły. Są to: Gliceryna, Polisorbat 20, Polisorbat 80, Karbomer, Trójetanoloamina (TEA).

Jak często stosować?

Cliradex? jest przeznaczony do stosowania raz lub dwa razy dziennie, zależnie od rodzaju i ciężkości objawów. Każde opakowanie zawiera 20 chusteczek, każda o wymiarach ok. 5×7,5 cm. W przypadku stwierdzonej demodekozy (obecności nużeńca) zalecane jest stosowanie preparatu przez minimum 42 dni, co wynika z 30-dniowego okresu inkubacji nużeńca. Dla większości osób 3 opakowania Cliradex-u przyniesie dobre rezultaty, a 6 opakowań zapewni pełen komfort i dobrostan.

W jaki sposób używać chusteczek Cliradex??

Cliradex? jest prosty w użyciu. Proszę obejrzeć poniższe video oraz pobrać instrukcję aby zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi poprawnego użycia preparatu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Cliradex?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *